Loading...
HİZMETLERİMİZ 2017-10-04T17:30:01+00:00

PERSONEL SERVİSİ

İş hayatında zamanın önemini çok iyi biliyoruz. Trafik, araç teknik arızaları vb. nedenlerle oluşabilecek zaman kayıplarının sanayi’ye vereceği zararın, kar marjına yansıtacağı olumsuz etkinin bilincindeyiz. Bu nedenle öncelikli çabamız oluşabilecek aksaklıkları minimum seviyeye düşürmektir.

Kaliteli hizmet ancak, kaliteliyi benimseyen personel ile mümkün olabilir. Bu nedenle de Personelimize eğitim vermekteyiz. Periyodik servis denetimleriyle de bunun işlerliğini kontrol etmekteyiz.

ÖĞRENCİ SERVİSİ

Sağlam yetişen, geleceğe güvenle bakan çocuk ve gençlerimizin eğitim görürken gereksinim duyacağı en temel ihtiyaçlardan birinin Ulaşım olduğunun bilincindeyiz.

Konu çocuklarımız, öğrencilerimiz olunca sorumluluk, hassasiyet, titizlik ve ciddiyet kavramları büyük önem taşımaktadır. Seyahat boyunca oluşabilecek tüm risklerin ortadan kaldırılması gerekmektedir.

 

TUR VE GEZİ ORGANİZASYONLARI

Her türlü gezi, tur, Sosyal ve Kültürel organizasyonlarınız için sizlere danışmanlık sunmaya hazırız.

Gideceğiniz yeri, konaklayacağınız mekanları belirtmeniz sizden, Ona uygun özellikte ve donanımda araç temin etmek, sorunsuz, konforlu ve eğlenceli bir gezi sunmak bizden.
Temin edeceğimiz araçlar, isteğiniz doğrultusunda, gerekli donanıma (yatar koltuk,Mikrofon, açık büfe ikram, Gazete ,Dergi, ses ve görüntü sistemleri Hostes vb. ) sahip olacak şekilde konforunuz için özenle hazırlanır.